• امکان تعریف بازاریاب و دیدن عملکرد بازاریابان
 • امکان ارسال سفارش به صورت آنلاین از طرف بازاریاب ها به مرکز پخش • امکان ردیابی بازاریابان و کامیون پخش با دستگاه gps
• کاهش چشم گیر هزینه ها به دلیل ارسال آنلاین سفارش به مرکز پخش و جلوگیری از اتلاف وقت بازاریابان جهت مراجعه به مرکز پخش
  • امکان نمایش قیمت برای همه یا افراد خاص مثل فروشگاهها و بازاریابان 
• امکان گزارش گیری های متنوع از خرید توزیع کنندگان از تولیدکننده
• مقدار خرید هر مشتری براساس تاریخ
• امکان ویرایش موجودی انبار و قیمت و دریافت پیام جهت آگاهی از اتمام محصولات
• امکان خرید آنلاین از تولید کنندگان و دریافت محصول در محل مورد نظر و کاهش هزینه ها به طور چشم گیر
• امکان دریافت نمایندگی تولید کنندگان از وارد کنندگان
• فروش به صورت عمده و جزء و درج لیست قیمت ها برای خرید مشتریان
 • دادن اعتبار به فروشندگان جهت روند خرید سریع
• امکان فروش درصدی جهت بازاریابان
• امکان دریافت سفارش از مصرف کنندگان به صورت آنلاین
• امکان ارسال sms برای ثبت سفارشش
 
عضویت تولیدکننده و یا وارد کننده
برای عضویت در سایت آنلاین پخش به روی عضویت کلیک کنید.  

در این مرحله اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و بر روی ادامه کلیک کنید.  

در این مرحله نوع کاربری خود که  تولید کننده یاوارد کننده می باشد را انتخاب نمایید و ادامه  را کلیک کنید.  
و سپس اطلاعات تکمیلی مانند نام شرکت و حوزه فعالیت و توضیحات فروش و فاکس وآدرس و شماره تلفن و.... را وارد کرده

سپس اطلاعات وارد شده را و قوانین سایت را به دقت مطالعه کرده وسپس آن تائید نهایی میکنید. 
در صورتیکه عملیات عضویت با موفقیت انجام شود. با نام کاربری و رمز عبور خود می توانید وارد شوید.
پنل کاربری:
برای وارد شدن به پنل خود به صفحه ورود رفته نام کاربری و رمز خود را وارد نمایید و سپس بر روی اسم خود در بالای صفحه کلیک کنید .پنل شخصی شما دارای امکان ،مدیریت سفارشات واعتبار و خریدهای من و تغییر اطلاعات کاربری و اطلاعات شخص شما می باشد .
اعتبار:

جدر این قسمت میتوانید اعتباراتی که توزیع کنندگان از شما درخواست نموده اند را مشاهده نمائید و آنها را تائید و یا لغو نمائید. در صورت تائید اعتبار، توزیع کنندگان امکان خرید به صورت اعتباری را از شرکت شما دارا میباشند. و در صورت لغو ، دلیل لغو را برای توزیع کننده و وارد کننده مشخص و وارد نمائید .(امکان مشاهده مدارک توزیع کننده و وارد کننده نیز وجود دارد )
 

با انتخاب تولید کننده ویا واردکننده مورد نظر و درج میزان اعتبار درخواستی و اضافه کردن توضیحات (درصورت تمایل) درخواست شما به شرکت مورد نظر ارسال و در صورت تایید آن شرکت، وضعیت اعتبار شما "تایید شده" می گردد و می توانید جهت خرید محصولات از شرکت فوق از اعتبار خود استفاده نمایید. و مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمائید و توضیحات و نوع آن را وارد نمائید.


مدارک مورد نظر خود را انتخاب و بارگذاری مدرک را کلیک نمائید و سپس در کادر مشاهده مدرک نوع و توضیحات مربوطه را اضافه نمائید(به نوع مجاز و حجم مدرک دقت کنید)
ااعتبارات تائید نشده و تائید شده خود را میتوانید در منو انتخاب و با کلیک بر روی آن وارد صفحه اعتبارات شوید و آنها را مشاهده و ویرایش نمائید(تغییر توضیحات ، مدارک و در صورت تائید شدن اعتبار توسط شرکت اعتبار دهنده امکان تغییر در میزان اعتبار را دارید.


تخصیص اعتبار :

در این قسمت میتوانید اعتباراتی که توزیع کنندگان از شما درخواست نموده اند را مشاهده نمائید و آنها را تائید و یا لغو نمائید. در صورت تائید اعتبار، توزیع کنن امکان خرید به صورت اعتباری را از شرکت شما دارا میباشند. و در صورت لغو ، دلیل لغو را برای خریدار مشخص و وارد نمائید .(امکان مشاهده مدارک خریدار نیز وجود دارد )  نمایندگی:


 درخواست نمایندگی:

  در این صفحه، امکان درخواست نمایندگی از شرکت های عضو سیستم برای شرکت شما وجود دارد. درخواست و اعطای نمایندگی بر اساس مدارک ارسالی (چک، سفته، سند، غیره) و قوانین شرکت مورد نظر می باشد. نمایندگی یک شرکت امکان فروش تمامی محصولات شرکت اصلی از جمله محصولات انحصاری آن را خواهد داشت و همچنین اجازه مشاهده قیمت فروش عمده شرکت اصلی را خواهد داشت.

شرکت مورد نظر را انتخاب و توضیحات مورد نظر خود را وارد نمائید و بر روی ارسال کلیک نمائید.


مدارک مورد نظر خود را انتخاب و بارگذاری مدرک را کلیک نمائید و سپس در کادر مشاهده مدرک نوع و توضیحات مربوطه را اضافه نمائید(به نوع مجاز و حجم مدرک دقت کنید)

مدارک مورد نظر خود را انتخاب و بارگذاری مدرک را کلیک نمائید و سپس در کادر مشاهده مدرک نوع و توضیحات مربوطه را اضافه نمائید(به نوع مجاز و حجم مدرک دقت کنید)


مشاهده درخواست های نمایندگی: با کلیک بر روی لینک های درخواست نمایندگی درخواست های تائید شده و تائید نشده خود را مشاهده و امکان ویرایش توضیحات و مدارک نیز وجود دارد .


سفارش:
برای مدیریت سفارشات ابتدا باید وارد دفتر کار خود شوید و از پنل سفارشات رسیده مشاهده را کلیک کنید


با کلیک به روی مشاهده ، تازه ترین سفارشات خود را میتوانید ببینید و آیتم های آن را لغو و یا ویرایش کنید. برای این کار به روی تعداد کالاهای هر سفارش کلیک کنید .با کلیک بر روی تعداد کالای هر سفارش پنجره دیگری مشابه شکل زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد . برای تائید یا لغو سفارش و یا هر یک از آیتم های سفارش میتوانید از این صفحه استفاده کنید.


محصولات :

ویرایش محصولات:
در این صفحه امکان ویرایش محصولات موجود در سایت که دارای برند شرکت شما میباشد وجود دارد و شما میتوانید اطلاعات این محصولات را تغییر دهید (این محصولات در کل سایت ، برای تمامی شرکتها نمایش داده میشود)


ثبت محصول جدید:


در صورت تمایل به ثبت محصولی جدید از شرکت خود اطلاعات اولیه را وارد و عکس محصول را بارگذاری نمائید و سپس محصول خود را ثبت نمائید.


بارگذاری مدارک محصول :
برای بارگذاری تصاویر یا توضیحات بیشتر بر روی لینک ویرایش کلیک نمائید و در صفحه باز شده مدارک و یا تصاویر خود را بارگذاری نمائید


اضاف کردن محصول:

در این صفحه لیست تمامی محصولات موجود در سیستم که در فروشگاه شما ثبت نشده را مشاهده می کنید.ببرای ثبت یک محصول به شرکت خود، ابتدا بروی آیکن "افزودن به لیست محصولات"، موجود در کنار محصول مورد نظر کلیک کرده ، در فرم باز شده ابتدا اطلاعات انبار خود را وارد و بروی دکمه "ثبت" کلیک کنید سپس اطلاعات قیمت محصول را وارد کنید. قیمت محصول را در 5 رده ی مختلف می توانید اضافه کنید . توجه داشته باشید که پس از اضافه کردن اطلاعات انبار حتما حداقل یک قیمت برای محصول اضافه کنید.سپس فرم را بسته و محصول دیگری را می توانید اضافه کنید.
 


لیست محصولات فروشگاه:در این صفحه لیست تمامی محصولات فروشگاه خود را مشاهده می کنید.


بربرای ویرایش اطلاعات انبار و یا قیمت محصولات، ابتدا محصول مورد نظر خود را جستجو کرده سپس برروی آیکن "ویرایش محصول" موجود در کنار محصول کلیک کرده سپس در فرم باز شده، اطلاعات انبار را تغییر و دکمه "ذخیره" را کلیک کنید.و برای تغییر قیمت ها در بخش "اطلاعات فروش" قیمت را حذف کرده و دوباره قیمت ها را وارد کنید..سپس فرم را بسته و محصول دیگری را برای تغییر انتخاب کنید. برای حذف محصول از لیست محصولات شرکت خود، برروی آیکن حذف محصول مورد نظر کلیک کنید.اطلاعات کاربری :
اطلاعات کاربری شما بجزء نام کاربری قابل تغییر است . برای تغییر رمز عبور خود ،پسورد قدیم را وارد و سپس رمز عبور جدید و تکرار آن را وارد نمایید
اطلاعات شرکت :
جهت ویرایش اطلاعات وارد شده در باره شرکت خود وارد صفحه اطلاعات شرکت شوید و اطلاعات خود را مشاهده و ویرایش نمائید. نام شرکت و حوزه فعالیت شرکت قابل تغییر نمیباشد.

 

اطلاعات شرکت
اطلاعات و توضیحاتی که معرف شرکت شما باشد و کاربران سایت جهت آشنائی با شرکت شما آنها را مشاهده نمایند. با استفاده از ادیتور متن
 خود را وارد و ویرایش کنید.
اطلاعات شرکت


بارگذاری لوگو در صورت بارگذاری در تمامی قسمت های سایت معرف شرکت شما میباشد.

اطلاعات شرکت
تصاویر شرکت:
مکان بارگذاری تصاویر شرکت در منوی اطلاعات شرکت وجود دارد .اطلاعات شرکت
شما امکان بارگذاری 5 تصویر را دارا میباشید .(عکس های مرتبط با مکان فروشگاه خود را بارگذاری نمائید) عکس ها در صفحه فروشگاه شما برای کاربران نمایش داده میشود.

بازاریابان:
درخواست های بازاریابی :

اطلاعات شرکت

با کلیک بر روی درخواست های بازاریابی وارد صفحه شوید و لیست بازاریابهایی که درخواست داده اند را مشاهده و میتوانید مدارک آنها را ببینید و در صورت تمایل با زدن دکمه تائید با درخواست بازاریاب موافقت کنید.


ثبت بازاریاب جدید:

 با کلیک بر روی لینک ثبت بازاریاب وارد ثبت نام شده و بازاریاب خود را ثبت نام نمایید.

مدیریت بازاریابها :
برای مدیریت بازاریابها از لینک مدیریت وازد صفحه مدیریت شوید.

اطلاعات شرکت

لغو: با کلیک بر روی عکس  لغو بازاریابی این بازاریاب لغو میشود.

اطلاعات شرکت

در این صفحه لیست بازاریابهای خود را مشاهده می نمائید با کلیک بر روی نام بازاریاب میتوانید اطلاعات بازاریاب را مشاهده کنید .

 
اطلاعات شرکت

با کلیک بر روی لینک سفارشات ،سفارشاتی که این بازاریاب ثبت کرده است را می بینیدو با کلیک بر روی جزئیات فاکتور میتوانیم اقلام هر سفارش را ببینیم .

اطلاعات شرکت


کمیسیونها:


کمیسیونها میزان هزینه ای است که شما برای سفارشات به بازاریاب میدهید لیست این مبالغ را در لینک کمیسیون ها می بینید. در این صفحه هر کمیسیون و سفارشی که کمیسیون برای آن پرداخت شده را میبینید.